Zestawy na zamówienie

Bufet Maria + komin - biały Bufet Maria + komin - biały 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Bufet Maria + komin - biały

1 195,00 zł
Bufet Maria + komin + szafka Bufet Maria + komin + szafka 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Bufet Maria + komin + szafka

1 488,00 zł
Kuchnia Sara Lefkas zestaw na zamówienie klienta
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Kuchnia Sara Lefkas zestaw na zamówienie klienta

1 510,00 zł
Bufet Maria + komin + szafka zlew Bufet Maria + komin + szafka zlew 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Bufet Maria + komin + szafka zlew

1 669,00 zł
Meble kuchenne Modena, zam klienta 3m
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Modena, zam klienta 3m

2 280,00 zł
Lara, 2m x 1,85
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Kuchnia Lara 2m x 185 m zestaw na zamówienie klienta

2 300,00 zł
Bianka układ narozny z pralka Bianka układ narozny z pralka 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Bianca, zabudowa pralki 185 na 150 cm

2 325,00 zł
modena układ 2,4*2,5 modena układ 2,4*2,5 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Modena, zam klienta 2,4m na 2,45

2 730,00 zł
układ 240 x 150 układ 240 x 150 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Modena, zam klienta 2,4m na 1,5

2 740,00 zł
Meble kuchenne Siena, zam klienta 2,9m Meble kuchenne Siena, zam klienta 2,9m 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Siena, zam klienta 2,9m

2 900,00 zł
Kuchnia Lara biały połysk / bialy matowy zestaw na... Kuchnia Lara biały połysk / bialy matowy zestaw na... 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Kuchnia Lara biały połysk / bialy matowy zestaw na zamówienie klienta

2 924,00 zł
Meble kuchenne Artisan, zam klienta Meble kuchenne Artisan, zam klienta 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Artisan, zam klienta

3 100,00 zł
Kuchnia Bianca biały połysk / szary matowy zestaw na... Kuchnia Bianca biały połysk / szary matowy zestaw na... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestawy na zamówienie

Kuchnia Bianca biały połysk / szary matowy zestaw na zamówienie klienta

3 148,00 zł
artsan wh 300 cm artsan wh 300 cm 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Artisan 300 cm, zam klienta

3 350,00 zł
Meble kuchenne Arko- Mona zam klienta 3,75 m Meble kuchenne Arko- Mona zam klienta 3,75 m 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Arko- Mona zam klienta 3,75 m

3 655,00 zł
Meble kuchenne Vigo matera  zam klienta
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Vigo matera zam klienta

3 680,00 zł
Kuchnia Stilo biały/artisan 2,4*2,3m zestaw na zamówienie... Kuchnia Stilo biały/artisan 2,4*2,3m zestaw na zamówienie... 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Kuchnia Stilo biały/artisan 2,4*2,3m zestaw na zamówienie klienta

4 322,00 zł
modena modena 2
Brak w magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Modena, zam klienta 3m na 1,6

4 956,00 zł
Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot w literę U Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot w literę U 2
Ostatnie sztuki w magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot w literę U

5 931,00 zł
Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot 4,52m na... Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot 4,52m na... 2
W magazynie
Zestawy na zamówienie

Meble kuchenne Vigo biały połysk / dąb lancelot 4,52m na 2,5 m

6 243,00 zł

Produkcja mebli w przeszłości była czymś bardzo prostym i nie wymagała od producentów bardzo kreatywnego podejścia. Mianowicie praktycznie wszystkie firmy, które zajmowały się produkcją mebli, opierały się na jednym narzuconym szablonie dotyczącym wymiaru mebli. Z biegiem czasu jednak producenci zaczęli wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zaczęto bowiem tworzyć meble na wymiar do najróżniejszych pomieszczeń. Na ten moment meble na wymiar produkowane są z przeznaczeniem do sypialni, salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki, czy pokoju dziecięcego.

Kuchnie robione na wymiar

Szczególnie często słyszy się jednak o wyposażaniu kuchni w takie meble. Kuchnie na wymiar to obecnie produkt bardzo pożądany na rynku meblowym. Warto wspomnieć też o tym, że producenci mebli stawiają również na nowoczesne rozwiązania, do których zaliczyć można projektowanie mebli kuchennych 3D. Stworzone w odpowiednich programach wizualizacje mebli kuchennych 3D są prezentowane klientowi jeszcze zanim meble zostaną wyprodukowane i dostarczone do klienta. Dzięki temu można zobaczyć różne wersje kuchni na wymiar i wybrać takie rozwiązanie, które najbardziej przypadnie do gustu. Zestawy kuchenne na zamówienie tworzone są obecnie przez duże grono producentów.

Jak wykonuje się kuchnię na zamówienie?

Proces tworzenia tego typu zestawów meblowych rozpocząć należy od pobrania niezbędnych wymiarów. Proces ten musi odbywać się w domu klienta lub też w innym miejscu, w którym meble będą miały być w przyszłości ustawione. Po tym etapie przychodzi czas na stworzenie wizualizacji. Dzięki nowoczesnym programom do tworzenia fotorealistycznej grafiki trójwymiarowej można stworzyć idealnie odwzorowane projekty mebli. Meble pokazywane klientowi na stworzonej przez producenta wizualizacji będą wyglądały niemalże identycznie jak ich finalne, wyprodukowane wersje. Warto dodatkowo wspomnieć o tym, że klient ma tutaj znaczne pole manewru jeśli chodzi o dobieranie różnych dodatków do mebli. Samodzielnie możemy przykładowo wybrać, jakie w naszych przyszłych meblach mają znaleźć się uchwyty czy też zawiasy. Ostatnimi czasy szczególnie często wybieranym dodatkiem są systemy zapobiegające dynamicznemu zamykaniu szafek oraz szuflad. Zestawy kuchenne na zamówienie bardzo często też wyposażane są w dodatkowe oświetlenie. Może ono występować w postaci pojedynczych, okrągłych lamp montowanych u góry mebli lub też listw LED, które mogą dodatkowo podkreślić nowoczesny wygląd naszych mebli. Jeśli klient ma takie życzenie, to możliwe jest również zamontowanie w meblach specjalnych zawiasów, które włączą światło w szafce w momencie otworzenia.

Nowoczesne kuchnie na wymiar

Produkcja mebli w przeszłości była czymś bardzo prostym i nie wymagała od producentów bardzo kreatywnego podejścia. Mianowicie praktycznie wszystkie firmy, które zajmowały się produkcją mebli, opierały się na jednym narzuconym szablonie dotyczącym wymiaru mebli. Z biegiem czasu jednak producenci zaczęli wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zaczęto bowiem tworzyć nowoczesne kuchnie na wymiar do najróżniejszych pomieszczeń. Na ten moment meble na wymiar produkowane są z przeznaczeniem do sypialni, salonu, kuchni, przedpokoju, łazienki, czy pokoju dziecięcego.

Kuchnie robione na wymiar

Szczególnie często słyszy się jednak o wyposażaniu kuchni w takie meble. Kuchnie na wymiar to obecnie produkt bardzo pożądany na rynku meblowym. Warto wspomnieć też o tym, że producenci mebli stawiają również na nowoczesne rozwiązania, do których zaliczyć można projektowanie mebli kuchennych 3D. Stworzone w odpowiednich programach wizualizacje mebli kuchennych 3D są prezentowane klientowi jeszcze zanim meble zostaną wyprodukowane i dostarczone do klienta. Dzięki temu można zobaczyć różne wersje kuchni na wymiar i wybrać takie rozwiązanie, które najbardziej przypadnie do gustu. Pozwala to jednocześnie zaoszczędzić czas oraz koszty. Możemy zobaczyć naszą kuchnię „na żywo” i zdecydować się w każdej chwili, co należy w niej poprawić, lub które rozwiązanie będzie lepsze. Zestawy kuchenne na zamówienie tworzone są obecnie przez duże grono producentów. Nasze kuchnie robione na wymiar to projekty wyjątkowe, które każdego dnia zyskują zadowolonych odbiorców w całej Polsce. 

Projekty mebli kuchennych - jak wykonuje się kuchnię na zamówienie?

Proces tworzenia tego typu zestawów meblowych rozpocząć należy od pobrania niezbędnych wymiarów. Proces ten musi odbywać się w domu klienta lub też w innym miejscu, w którym meble będą miały być w przyszłości ustawione. Po tym etapie przychodzi czas na stworzenie wizualizacji. Dzięki nowoczesnym programom do tworzenia fotorealistycznej grafiki trójwymiarowej można stworzyć idealnie odwzorowane projekty mebli kuchennych. Meble pokazywane klientowi na stworzonej przez producenta wizualizacji będą wyglądały niemalże identycznie jak ich finalne, wyprodukowane wersje. Warto dodatkowo wspomnieć o tym, że klient ma tutaj znaczne pole manewru jeśli chodzi o dobieranie różnych dodatków do mebli. Samodzielnie możemy przykładowo wybrać, jakie w naszych przyszłych meblach mają znaleźć się uchwyty czy też zawiasy. Ostatnimi czasy szczególnie często wybieranym dodatkiem są systemy zapobiegające dynamicznemu zamykaniu szafek oraz szuflad. Zestawy kuchenne na zamówienie bardzo często też wyposażane są w dodatkowe oświetlenie. Może ono występować w postaci pojedynczych, okrągłych lamp montowanych u góry mebli lub też listw LED, które mogą dodatkowo podkreślić nowoczesny wygląd naszych mebli. Jeśli klient ma takie życzenie, to możliwe jest również zamontowanie w meblach specjalnych zawiasów, które włączą światło w szafce w momencie otworzenia.

Produkt dodany do ulubionych