Szafki wiszące

Szafka nocna wisząca Armo - biała mat (uchwyt)
W magazynie
Szafki wiszące

Szafka nocna wisząca Armo - biała mat (uchwyt)

190,00 zł

Wiszące szafki nocne

Szafki nocne kojarzą się najczęściej z niewielkimi meblami stojącymi tuż obok łóżka. A może by tak urozmaicić nieco i unowocześnić wystrój sypialni montując nieco inny nocny stolik – wiszący? Takie szafki powieszone na ścianach to zazwyczaj domena kuchni, ewentualnie łazienki. Jednak w sypialni mała szafeczka nocna zamontowana nad podłogą prezentuje się ciekawie. Pod nią zawsze można zostawić na noc kapcie albo na przykład ustawić zamiast nich inne drobne przedmioty, na które nie chcemy natknąć się choćby po drodze do toalety w środku nocy. Przede wszystkim jednak wiszące szafki nocne to atrakcyjny wizualnie element wyposażenia wnętrza. 

Nowoczesna sypialnia

Szafki nocne montowane na ścianie są domeną wnętrz nowoczesnych. Zaprojektowane jako bardzo proste, minimalistyczne meble doskonale wkomponowują się w różne tego typu aranżacje. Na szafce zmieści się akurat to co potrzeba: książka, okulary, kubek z herbatą czy też lampa. Albo inne przydatne drobiazgi z budzikiem na czele. Proste i nieskomplikowane w swojej formie wiszące szafki to niepozorny, ale skutecznie nadający wyjątkowy charakter wnętrzu element. Mogą mieć charakter nieco industrialny, biorąc pod uwagę modele z szerokim, metalowym uchwytem. Jeżeli ma być to raczej szafka o stricte nowoczesnym, nieco futurystycznym charakterze warto postawić na modele bez uchwytu, na przykład te na wysoki połysk. Matowe, drewniane szafki nocne z tej serii bez uchwytu łączą natomiast tradycyjny kolor drewna z nowoczesnym rozwiązaniem w obrębie pozbawionej uchwytu automatycznej szuflady. Takie połączenia są również obecnie modne. Nie tylko w zakresie wyposażenia wnętrz ale również w dziedzinie szeroko pojętej mody pojawia się tendencja łączenia ze sobą akcentów budzących nostalgię z tymi typowo z naszej epoki. Właśnie wiszące szafki nocne w odcieniach drewna spełniają te oczekiwania. 

Co ma wisieć nie utonie

Takie szafki mogą budzić w niektórych osobach niepokojące podejrzenia co do tego, czy aby długo utrzymają się na ścianie. Ich stosunkowo duża powierzchnia i niewielka wysokość zdają się  na pierwszy rzut oka przeczyć nieco prawom fizyki. Jednak w dobie wiszących o wiele cięższych sprzętów łazienkowych, szczególnie wiszących muszli klozetowych dodatkowo obciążanych ciężarem ludzkiego ciała możecie nam śmiało zaufać, że niewielkie i o wiele lżejsze wiszące szafki nocne odpowiednio umocowane będą Wam długo służyły. Ponadto na nocnych szafkach zazwyczaj umieszczamy zdecydowanie lżejsze od człowieka przedmioty. 

Wygodne i praktyczne

Szafka tego typu obejmuje blat i niewielką szufladę. Właściwie wszystko, co powinna posiadać szafka nocna. Na pewno są to modele stosowne dla minimalistów. Jeżeli natomiast chcecie trzymać koło łóżka niemal całą biblioteczkę – nic nie stoi na przeszkodzie aby zaopatrzyć się w bardziej rozbudowaną klasyczną nocną szafkę stawianą na podłodze. Na przykład szafkę nocną w stylu industrialnym z naszej oferty. Jeżeli jednak i to jest dla Was za mało – jako nocny stolik wykorzystać możecie znacznie obszerniejszy stolik kawowy. Stolik taki jest niski, ale obszerny, wielopoziomowy i pojemny. W końcu każdy dobierze tutaj coś dla siebie.

Produkt dodany do ulubionych