Szafka Armo, grafit mat

Stolik Nocny Armo (krzyż) - industrialny grafit mat
W magazynie
Szafka Armo, grafit mat

Stolik Nocny Armo (krzyż) - industrialny grafit mat

420,00 zł
Stolik Nocny Armo (krzyż) - industrialny grafit mat
W magazynie
Szafka Armo, grafit mat

Stolik Nocny Armo (krzyż) - industrialny grafit mat

420,00 zł

Stolik nocny grafitowy

Sypialnia to pomieszczenie, w którym powinien odbywać się cowieczorny relaks przed snem. To właśnie tam wyciszamy się i przechodzimy kolejne fazy przygotowania się do snu według higieny snu. Dlatego też pomieszczenie to powinno nam pomóc w osiągnięciu zamierzonych celów. Poza wygodnym łóżkiem pomieszczenie to powinno posiadać także inne meble, które pomogą nam to osiągnąć. Jednym z tych mebli jest stolik nocny, zwany lokalnie nokastlikiem. Podręczna szafka przy łóżku nie tylko pozwala na przechowywanie rzeczy tuż pod ręką, ale także może stanowić element dekoracyjny sypialni. Stolik nocny grafitowy Armo jest właśnie takim uniwersalnym meblem. Jego industrialny a zarazem bardzo uniwersalny charakter pozwala na zaaranżowanie sypialni zarówno w stylu industrialnym, jak i nowoczesnym. Dzięki czemu stolik ten będzie mógł nam służyć długie lata, niezależnie od stylu w jakim będziemy chcieli urządzić swoje mieszkanie. Warto także zwrócić uwagę na matowe wykończenie, które podkreśla uniwersalność tego stolika nocnego.  

Szafka nocna – grafit kolorem uniwersalnym

Wybierając meble do sypialni możemy kierować się wieloma względami. Jedni wybiorą meble pod kolor ścian, inni pod kolor podłogi. Jednak jest kilka kolorów uważanych za kolory uniwersalne, czyli takie które będą pasować do każdego wnętrza. Jednym z nich jest właśnie kolor grafitowy. Ciemna szarość odnajdzie się bowiem zarówno w pomieszczeniach ciemniejszych jako dopełnienie całości, jak i jasnych jako kontrast. Szafka nocna i grafit są zatem połączeniem idealnym. Natomiast matowe wykończenie doskonale dopełnia całości. Stolik nocny Armo występuje w dwóch wykończeniach nóg. Pierwsze z nich to wykończenie z przecinającymi się nogami, które sprawia, że szafka wygląda bardziej industrialnie, natomiast drugie wykończenie z jedną nogą i szeroką podstawą wygląda bardziej nowocześnie. Stolik jest też wyposażony w dużą pojemną szufladę wykończoną szerokim uchwytem.

Nowoczesna szafka nocna 

Podczas wybierania stolika nocnego musimy wziąć pod uwagę nie tylko jego styl oraz kolorystykę, ale przede wszystkim funkcjonalność. Aby idealnie dopasować szafkę nocną do naszej sypialni, najpierw należy zmierzyć wysokość łóżka do materaca. Następnie dobrać stolik nocny o jak najbardziej zbliżonej wysokości. Dzięki temu będzie on wygodny w codziennym użytkowaniu. Zbyt wysoki lub zbyt niski stolik nocny będzie nas irytował, co może skończyć się bardzo szybko jego eksmisją i koniecznością wymiany na nowy model. Każda nowoczesna szafka nocna, która trafia na naszej sypialni musi być także ergonomiczna. Co to znaczy? powinna ona dać się obsługiwać bez wysiłku jedną ręką, tak byśmy mogli bez problemu wysunąć szufladę bez konieczności wstawania z łóżka. Idealna szafka nocna powinna być także lekka a jednocześnie stabilna. Tak by normalnie użytkowanie nie przesuwało jej względem łóżka a w przypadku gdy chcemy ją przestawić byśmy mogli to zrobił łatwo w pojedynkę.

Produkt dodany do ulubionych