Szafka Armo, dąb artisan


Szafki w kolorze dębowym

Sypialnia to nasz azyl, w którym możemy poczuć się jak we własnym królestwie. To tutaj spędzamy ostatnie chwile przed regenerującym snem. Dlatego też powinniśmy zadbać, aby miejsce to sprzyjało relaksowi. Najważniejszym elementem wystroju sypialni jest łóżko – powinno być wygodne i dopasowane do naszych preferencji. Jednak nie możemy zapomnieć o dopełnieniu aranżacji za pomocą stolika nocnego. Jest to mebel niezwykle wygodny – dzięki niemu możemy przy łóżku trzymać najpotrzebniejsze rzeczy takie jak lampkę nocną, książkę czy ładujący się telefon. Jednak przy ich wyborze powinniśmy się także kierować ich estetyką. Decydując się na szafki w kolorze dębowym, możemy mieć pewność, że postawimy na uniwersalną klasykę, która będzie pasowała do każdego wystroju wnętrz. Niezależnie czy zdecydujemy się na sypialnię w stylu nowoczesnym, industrialnym czy może klasycznym. Ciepło dębowego drewna będzie także doskonale współgrało z całą gamą kolorystyczną. Niezależnie czy zdecydujemy się na sypialnie w ciemnych czy w jasnych barwach. 

Dębowy stolik nocny

Wybierając nokastlik do sypialni powinniśmy kierować się przede wszystkim jego wygodą a design i kolorystykę zostawiając na koniec. Aby stolik nocny był wygodny powinien sięgać na wysokość naszego materaca. Dzięki czemu wszystkie rzeczy, które na nim przechowujemy będą zawsze pod ręką. Zatem przed wyborem szafki nocnej powinniśmy dokładnie zmierzyć nasze łóżko. W momencie gdy wiemy już jaką wysokość szafki wybrać możemy przejść do wyboru konkretnego modelu. Warto zwrócić w tym miejscu na dębowy stolik nocny. Będzie on nie tylko bardzo elegancki, ale przede wszystkim uniwersalny. Możemy bowiem połączyć go z dowolnym kolorem i stylem. Szafki w kolorze dębowym pasują zarówno do stylu nowoczesnego i industrialnego, nadając im odrobiny ciepła, jak i do stylu boho, który dodatkowo lubi łączyć elementy w niekonwencjonalny sposób. Nawet jeśli bliżej nam do stylu eklektycznego możemy zdecydować się na stolik nocny w kolorze dębu – będzie on podkreślał swoją wyjątkowość i jednocześnie nie zginie przytłoczony pozostałymi elementami wystroju. 

Szafka nocna dąb

Poszukując idealnej szafki nocnej powinniśmy zdecydować się do czego będzie nam ona służyła. Jeśli po prostu chcemy mieć możliwość postawić przy łóżku lamkę nocną czy szklankę wody możemy wybrać bardziej ażurową konstrukcję z prostym blatem. Jeśli jednak chcemy mieć miejsce do przechowywania większej ilości rzeczy, jak chociażby leków, które przyjmujemy regularnie przed snem warto rozważyć zakup szafki nocnej z szufladą. Stoliki nocne Armo występują w ofercie zarówno z szufladami wysuwanymi za pomocą metalowego uchwytu, jak i systemie push click. Dzięki temu łatwo będzie nam je obsługiwać jedną ręką. Szafka nocna Armo dąb artisan posiada także dwie różne podstawy wykończenia nóżek. Pierwszy, bardziej industrialny, w kształcie litery X oraz drugi, bardziej nowoczesny w kształcie litery L z szeroką podstawą. Oba wykończenia zapewniają mu pełną stabilność oraz prezentują się elegancko. 

Produkt dodany do ulubionych