Łózka sypialniane

Łóżko Ola w kolorze białym
W magazynie
Łózka sypialniane

Łóżko Ola w kolorze białym

1 300,00 zł
Łozko Tapicerowane Ola
W magazynie
Łózka sypialniane

Łozko Tapicerowane Ola

1 420,00 zł

Łóżka do sypialni

Nowoczesne sypialnie wcale nie muszą być utrzymane w surowym i zimnym stylu. Chociaż prostota form jest charakterystyczna dla współczesnych, minimalistycznych często wnętrz, to sypialnię wciąż chcemy najczęściej mieć przytulną, z nieco cieplejszymi akcentami. A już szczególnie jej centralny punkt, czyli łóżko. Jak zatem pogodzić wymogi obowiązujących obecnie standardów z tymi potrzebami? Bardzo prosto. Obecnie wyjątkowo modne i popularne są również elementy typu vintage wkomponowane w nowocześnie urządzone wnętrze. Takie właśnie są przepiękne tapicerowane łóżka sypialniane z naszej oferty. 

Modny eklektyzm w Twojej sypialni

Te dwa style łączyć mogą się na różne sposoby. Zarówno poprzez zestawianie ze sobą mebli nowoczesnych z tymi z poprzedniej epoki jak i w obrębie samych mebli. Takie piękne, tapicerowane łóżka właściwie spełniają obydwa te kryteria. Stylizowane na meble z ubiegłego wieku nowiutkie łóżka na prostej, klasycznej ramie wyróżniają się szerokim zagłówkiem w stylu retro. W podobnym stylu utrzymane bywają także kanapy czy też fotele. Zbyt wiele takich elementów może stanowczo przytłaczać. W sąsiedztwie takiego łóżka lepiej zatem umieścić proste i niewyszukane szafki nocne i inne meble. Kolorystyka tapicerowanych łóżek do sypialni jest bardzo neutralna, dzięki czemu można łączyć je z bardzo różnorodnymi elementami, przynajmniej ze względu na ich kolor. Oprócz prostych mebli wystarczy zatem miękki dywan, ciekawe zasłony i voila! 

Jaką wersję wybrać?

Wersja „basic” to łóżko z tapicerowanym zagłówkiem. Na bardziej wymagających czeka wersja z kryształkami. To, czy wolisz wtulić się w matowe łóżko, czy może zabłysnąć – zależy tylko od Ciebie. Obydwa modele łóżek, jeżeli chodzi o powierzchnię spania oferujemy w trzech rozmiarach: od 140 na 200 cm do 180 na 200 cm. Najbardziej powszechny jest jednak model pośredni, czyli łóżko o powierzchni do spania o wymiarach 160 na 200 cm. Łóżka sypialniane są jednak zwykle o kilka centymetrów szersze. Tak jest również w tym przypadku. 

Łóżko do Twojej sypialni

Wybierając łóżko do swojej sypialni warto kierować się estetyką jak i wygodą. Te łóżka spełniają te i inne wymaganie stawiane meblom najwyższej jakości. Oprócz tego, że łatwo jest wybrać odpowiedni rozmiar mebla, bardzo łatwo jest dobrać do nich materac, ze względu na uniwersalne wymiary ramy. Materace najlepiej kupować indywidualnie, ponieważ obecnie na rynku jest ich ogromny wybór. Oprócz skali twardości charakteryzują je różnego rodzaju właściwości prozdrowotne. Zarówno ze względu na ich fakturę jak i rodzaj wypełnienia. Zatem każdy najlepiej wybierze dla siebie odpowiedni model, na przykład antyalergiczny lub przyjazny dla kręgosłupa czy też inny. Jeżeli chodzi o nasze łóżka sypialniane oferujemy Wam zatem estetykę i funkcjonalność. Przede wszystkim są to meble o bardzo atrakcyjnym wzornictwie. Wspomniane już materace oraz pościel to kwestia bardzo indywidualna, a na rynku istnieje wiele ciekawych opcji wyposażenia o jakie uzupełnicie nasze tapicerowane łóżka. Dzięki temu, chociaż są one popularne – będziecie mieli swój własny, niepowtarzalny model w sypialni.

Produkt dodany do ulubionych