Szafki nocne

copy of Szafka nocna Ola czarna + kryształki
W magazynie
Szafka Ola

Szafka nocna Ola czarna

170,00 zł
Szafka nocna Max biały / biały połysk
W magazynie
Szafka Max

Szafka nocna Max biały / biały połysk

170,00 zł
Szafka nocna Alex w białym połysku front gładki
Brak w magazynie
Szafka Alex

Szafka nocna Alex w białym połysku front gładki

200,00 zł

Szafki do sypialni

Typowe szafki do tego pomieszczenia to naturalnie szafki nocne. Zwykle są proste i nie wyróżniają się niczym szczególnym. Jednak nawet wśród tych najbardziej elementarnych i nowoczesnych modeli dostrzeżemy pewne różnice. Począwszy od materiału z jakiego powstały, poprzez kolor po ich fakturę. Szafki nocne posiadają zwykle dwie szuflady, ale są również modele otwarte – z półkami. Nowoczesne projekty obejmują między innymi wiszące szafki nocne. Wybór jest zatem niezwykle szeroki, chociaż nadal w obrębie modeli nowoczesnych, minimalistycznych. 

Szafka nocna w kolorze drewnianym 

Wszystkie oferowane przez nas szafki nocne charakteryzują uniwersalne wzornictwo oraz kolory. Czarny oraz biały to oczywiście standard. Jeżeli jednak nie możesz zdecydować się na żadną z nich to szafka w kolorze drewna pasuje absolutnie do wszystkiego. Nowoczesne szafki są proste, z uchwytami lub bez, klasyczne albo utrzymane w nieco industrialnym stylu. Te praktyczne, niewielkie meble są niezwykle funkcjonalne. A przecież o to w przypadku nocnego stolika chodzi! Pojemne szuflady pozwolą ukryć intymne drobiazgi używane wieczorem, nocą lub rano przed oczami gości. Na powierzchni szafki z powodzeniem zmieszczą się natomiast budzik, lampa, książka i inne niewielkie przedmioty używane tuż przed zaśnięciem bądź rano. 

Szafki do sypialni inne niż wszystkie

A przynajmniej inne, niż te jakie stały w takiego rodzaju pomieszczeniach latami. Jeżeli nadal posiadasz model z niezapomnianej wciąż epoki „wczesny Gierek” lub choćby późny, ale Gomułka, a nie darzysz go szczególnym sentymentem, to pora na wyjątkową szafkę nocną do Twojej sypialni! Oprócz szafek nocnych dobierzesz u nas fantastyczne komody. Zarówno te w stylu industrialnym jak i klasyczne, z płyty MDF. Niezależnie od typu łóżka i nocnej szafki na pewno znajdziecie coś dla siebie! Nasze meble znakomicie komponują się ze sobą, a jeśli jeszcze nie posiadasz łóżka, to warto zwrócić uwagę na modne, podwójne łóżka z tapicerowanym zagłówkiem. Każda sypialnia stanie się dzięki naszym meblom po prostu o wiele bardziej wygodna a zarazem – funkcjonalna. Jeżeli szafki do sypialni są stosunkowo proste można przecież poszaleć z innymi elementami wyposażenia! Począwszy od wspomnianych łóżek poprzez dywany, zasłony i inne, zwłaszcza te tekstylne elementy jak chociażby narzuta. Jeśli te dodatki są bardzo wzorzyste to warto postawić na najmniej skomplikowane projekty nowoczesnych szafek do sypialni, czyli te gładkie, jednolite z szufladami bez uchwytów. 

Wyróżnij się szafką!

Jeżeli stawiasz nie tyle na zróżnicowaną kolorystykę, co na oryginalny i nietuzinkowy design pomieszczenia, w którym nocujesz, wybierz na przykład szafkę nocną w stylu industrialnym albo szafkę nocną wiszącą – montowaną do ściany. Metalowe elementy szafek nocnych w kolorze drewnianym czynią je nie tylko akcentami o charakterze industrialnym, ale także modelami oryginalnymi i ciekawymi pod względem wzornictwa. Szafki wiszące również łączą te elementy, a także – występują w podstawowej wersji. Wybierz swoją!

Produkt dodany do ulubionych